تلفات تصادفات در قم 21 درصد کاهش داشته است

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده


به گزارش پنجشنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس قم، سرهنگ صیاد درویشی در گفت و گویی افزود: حجم تردد مسافران در حوزه استحفاظی استان به ویژه در محورهای مواصلاتی نیز 9 درصد و حجم مسافران وارد شده به قم 12 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
وی د ادامه گفت: نظرسنجی های انجام شده از شهروندان و زائران نشان می دهد که 85 درصد درحوزه امنیت روانی، 82 درصد در حوزه خدمات انتظامی و 79 درصد در حوزه خدمات ترافیکی پلیس قم اظهار رضایت کرده اند.
وی افزود: در حوزه کنترل جرایم به ویژه سرقت، علی رغم افزایش درصدی سرقت ها، شاهد افزایش 56 درصدی کشفیات انواع سرقت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بودیم.
وی خاطرنشان کرد: بیش از 93 درصد اقلامی که از مردم و مسافران سرقت شده بود، کشف شده که این آمار بسیار قابل توجه و رضایت بخش است.
جانشین فرماندهی انتظامی قم تاکید کرد: تمام تلاش پلیس قم ایجاد امنیت و آرامش مطلوب برای شهروندان به ویژه زائرانی که در تعطیلات نوروزی به این استان تردد دارند، می باشد.
وی از شهروندان تقاضا کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به جرایم و ناهنجاری های اجتماعی محل زندگی و کار خود را با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.
/2085/ 6133/انتهای پیام /*