رشد اقتصادی همراه با عدالت اجتماعی محور برنامه های دولتمردان باشد

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده


به گزارش ایرنا، در این پیام که شامگاه سه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: اکنون که به یاری خداوند و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وارد 40 سالگی انقلاب اسلامی می شویم باید رشد و توسعه اقتصادی کشور در شان و منزلت این نظام ولایی و مقدس باشد که تحقق این مهم نیز مجاهدت و تلاش شبانه روزی مردم و مسئولان را می طلبد.
در ادامه این پیام آمده است: مردم و مسئولان باید با عزم و اراده آهنین خود شرایط را به گونه ای رقم بزنند که دنیا شاهد موفقیت های ایران اسلامی در همه زمینه ها باشد و نیم نگاهی به عملکرد 40 ساله انقلاب اسلامی، نشان می دهد این مهم دور از دسترس نیست و با عزم جدی می توان قله های ترقی را یکی پس از دیگری فتح کرد.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: سال 1396 با نقاط قوت و ضعفی همراه بود که نقاط ضعف و چالش ها باید در سال جاری مرتفع شده و نقاط قوت نیز باید تقویت و به عنوان چراغ راه قرار گیرد.
در ادامه این پیام آمده است: با وجود برخی مشکلات اقتصادی و اجتماعی، امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک جزیره امن و مقتدر در همه دنیا معرفی شده و آمریکای جنایتکار و متحدانش در منطقه قصد برهم زدن نظام و امنیت داخلی این جزیره امن را دارند که تنها راه خنثی سازی این توطئه دشمنان، تقویت وحدت و انسجام ملی است.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: ملت ایران در سایه عنایات و توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب همچنان از ارزش های نظام اسلامی صیانت می کنند و بی شک همه توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان با وحدت ملی نقش برآب خواهد شد.
3017/3075انتهای پیام /*