زنان باید برای مدیریت کشور تربیت شوند

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد روز چهارشنبه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و جایگاه زن در اسلام در نشست با خبرنگاران افزود: نقش زنان به عنوان ستون محکم خانواده، در اقتصاد خانه و تربیت فرزندان کلیدی و تاثیر گذار است.
وی بیان داشت: زنان ایران اسلامی به برکت نظام و انقلاب امروز جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا کرده اند.
مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان ادامه داد: مادران باید سرچشمه محبت باشند و از نشانه های مادر خوب عفیف بودن است.
فروزان نژاد هم چنین با اشاره به ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن گفت: حضرت زهرا (س) نسخه و الگوی کامل بشریت برای تمامی زنان و مردان مسلمان است.
وی ابراز داشت: حضرت فاطمه (س) اسوه حسنه برای تمامی امامان معصوم (ع) بودند و در روایت ها آمده است که این بانوی بزرگوار اسلام با خودسازی و عظمت خود توانست به درجه «ام ابیها» و «صدیقه کبری» نائل شود.

*مسجدها و نمازخانه های بین راهی برای ایام نوروز آماده باشد
مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان اظهار کرد: از آن جایی که این استان بویژه شهر بندرعباس در ایام نوروز پذیرای صدها هزار میهمان نوروزی از سراسر کشور است لذا به منظور خدمات دهی مناسب و رفاه حال مسافران، باید نمازخانه های بین راهی و مسجدهای سطح شهرهای استان قبل از فرا رسیدن این ایام، آماده باشند.
فروزان نژاد گفت: این نمازخانه ها باید به امکانات لازم تجهیز شوند و در صورت نیاز مهر نماز و موکت نمازخانه ها تعویض شوند.
وی بیان داشت: نماز و عبادت میهمانان نوروزی نباید در ایام نوروز به علت سهل انگاری به تاخیر بیافتد و می طلبد که دستگاه های متولی از جمله حمل و نقل و راهداری هرمزگان، شهرداری ها، راه و شهرسازی، راه آهن، بنادر و دریانوردی استان از هم اکنون امکانات رفاهی و تجهیزات لازم را برای پذیرایی این مسافران مهیا کنند.
7195/7408

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*