شناسایی روش های پیچیده قاچاق کالا رویکرد اصلی ناجاست

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده


به گزارش ایرنا، سردار ایوب سلیمانی روز دوشنبه در قرارگاه نوروزی امام علی (ع) بوشهر با افزود: این امر در صورت تحقق به اقتصاد کشور کمک می کند.
وی بیان کرد: قاچاق کالا از جنبه های های مختلف به کشور ضربه وارد می کند و علاوه بر راکد کردن تولید داخلی باعث افزایش نرخ بیکاری در جامعه می شود.
سلیمانی با بیان اینکه ناجا در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است گفت: اعتماد عمومی مردم و نظام و ارکان جمهوری اسلامی به پلیس روز افزون شده و اعتبار و شخصیت ناجا رشد پیدا کرده که این افتخاری سترگ برای نیروی انتظامی، مردم و کشور است.
وی اظهار داشت: در ناآرامی های دی ماه سال گذشته، مسئولان از هر جنس، گرایش و صنفی به سعه صدر، اقتدار پلیس و موفقیت های به دست آمده اذعان کردند که این نشان از ارتقای جایگاه پلیس است.
سلیمانی بیان کرد: امروز ناجا به بلوغی از مدیریت و هوشمندی رسیده است که بخوبی مدیریت صحنه و اعتماد جامعه را جلب می کند و نمونه بارز آن کاهش چشمگیر حادثه های چهارشنبه سوری سال 1396بود.
معاون هماهنگ کننده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز اولویت مهم دولت، مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح تقویت نیروی انتظامی است.
7212/6043**انتهای پیام /*