مرگ یک کارتن خواب در تهران بر اثر سرمازدگی تکذیب شدبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، رضا قدیمی با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر فوت کارتن خواب به علت سرمازدگی اعلام نشده، اظهار کرد: در خصوص موردی که سخنگوی اورژانس اعلام کرد، از مسئولان اورژانس کشور پیگیری کردیم و طبق اعلام آنان، فرد متوفی پیرمرد ٨١ ساله ای بود که از ارتفاع سقوط کرد و داخل برف افتاد و از آنجا که فردی به سراغ او نرفته و متوجه وی نشده، فوت کرده است.
وی با بیان اینکه هیچ مدرکی دال بر کارتن خواب بودن فرد متوفی وجود ندارد، افزود: ما به طور مستمر با اورژانس کشور در تماس هستیم و موضوع را پیگیری می کنیم و حتی تلاش کردیم تا با خانواده متوفی ارتباط برقرار کنیم اما متاسفانه اورژانس اطلاعات مربوط به این موضوع یا اینکه حادثه در کدام منطقه اتفاق افتاده را در اختیار ما قرار نداده است.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: گشت های شهرداری تهران تا صبح امروز در خیابان ها بودند و هیچ فرد کارتن خوابی که در شب های سرد گذشته در خیابان بماند، نداشتیم.
قدیمی افزود: ظرفیت مراکز و خودروهای گشت برای جذب افراد کارتن خواب و بی خانمان کافی بود و هیچ خللی در روند کار ایجاد نشد.
براساس این گزارش، روز گذشته مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از انتقال ١٣٨ سرمازده به بیمارستان و فوت یکی از این افراد خبر داد، با وجود اینکه هیچ مدرکی در خصوص کارتن خواب بودن متوفی وجود ندارد، برخی از صحبت های روز گذشته مسئولان اورژانس این گونه برداشت کردند که این فرد کارتن خواب بود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: معصومه جوان معبودی**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7245//1348انتهای پیام /*