دستور دادستان کل کشور برای بررسی علت حادثه هواپیمای مسافربریبه گزارش روزیکشنبه خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا از دادستانی کل کشور، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در بخشی از این پیام آورده است: حادثه سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران – یاسوج که جان باختن عده‏ای از هموطنان عزیزمان را به همراه داشت، موجب تأسف بسیار شد.
دادستان کل کشور در ادامه این پیام ضمن عرض تسلیت این مصیبت به محضر مقام معظم رهبری، خانواده‌های درگذشتگان و ملت شریف ایران، یادآورشد: مقتضی است پیرو دستور ریاست قوه قضاییه، با تشکیل کارگروهی تخصصی و متشکل از افراد متخصص و در صورت اقتضا با حضور در محل حادثه، ابعاد مختلف وقوع این سانحه هوایی را بررسی و گزارش آن در اسرع وقت به اینجانب ارائه شود.
منتظری درپایان پیام تسلیت ، برای جانباختگان رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر فراوان از درگاه باری‌تعالی مسئلت کرد.
به گزارش ایرنا، هواپیمای اِی تی آر (ATR72-200) شرکت هواپیمایی آسمان که صبح امروز از تهران عازم یاسوج بود، در 120 کیلومتری سمیرم با 66 سرنشین و کادر پروازی سقوط کرد؛ عملیات امدادی و جست و جو در منطقه ادامه دارد اما به دلیل شرایط جوی به سختی انجام می شود.
پادنا که هواپیما سقوط کرده یکی از دهستان های سمیرم در دامنه رشته کوه های دنا است.
اجتمام*1724*٧٣٢٩
خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد * انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*