بارش‌ باران و برف در محل سقوط هواپیما تا سه شنبه آینده ادامه داردولی بهره‌مند روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بارش باران و برف، بامداد امروز در محل سقوط هواپیمای مسافربری در سی سخت و ارتفاعات کوه دنا شروع شده است و همچنان ادامه دارد.
وی افزود: در دیگر مناطق استان بارش برف و باران از امروز تا سه شنبه آینده هفته آینده به‌طور متناوب خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فردا پنجشنبه این بارش‌ها ‌شدت بیشتری خواهند داشت.
وی عنوان کرد: روز جمعه بارش‌های خفیفی در استان خواهیم داشت.
بهره‌مند تصریح کرد: همچنین شنبه بارش در نقاط مختلف استان خواهیم داشت و یکشنبه این بارش‌ها متوقف می‌شوند.
وی ابراز داشت: اوج بارش‌ها از روز دوشنبه بعد از ظهر هفته آینده آغاز شده و تا سه شنبه ظهر ادامه خواهند داشت.
در حالی که گروه های متعددی در کوه های دنا در محل سقوط هواپیما کار جست و جوی پیکرهای جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج را انجام می دهند بارش باران و برف، این عملیات را متوقف کرده است.
150 امدادگر و کوهنورد مستقر در محل سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج در ارتفاع چهار هزار متری کوه‌های اطراف روستای نقل در حال بازگشت به پایین کوه دنا هستند.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به‌طور میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می‌کرد.
روز گذشته پس از 48 ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه‌های نقل در مرز بین شهرستان‌های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.
9868/6110انتهای پیام /*