لزوم حمایت از کمیته امداد برای محرومیت زدایی از جامعهبه گزارش ایرنا حجت الاسلام خان بابایی در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود: مردم و مسئولان از نهاد کمیته امداد در کمک به محرومان و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه حمایت کنند.
وی ادامه داد: این نهاد با حمایت های مردمی توانسته نهادی پیشرو در تحقق اقتصاد مقاومتی و آرمان های انقلاب باشد و بخشی از مشکلات محرومان را حل و فصل کند.
وی با اشاره به اینکه حضرت ام البنین(س) الگو و اسوه مادران و همسران شهداست، گفت: ولایت مداری این شیرزن در تحمل سختی ها و ناملایمات و فدا کردن فرزندان خود در دشت کربلا نمونه ای از فداکاری در راه اسلام است.
حجت الاسلام خان بابایی اظهار کرد: مادران و همسران شهدا نیز با فدا کردن عزیزان خود در راه انقلاب حضرت ام البنین را الگو و اسوه خود قرار داده اند و باید قدردان این عزیزان باشیم.
امام جمعه نوشین شهر اظهار کرد: باید نام و یاد شهدا را در جامعه زنده نگه داریم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه رواج دهیم.
به گزارش ایرنا کمیته امداد امام خمینی (ره)، به دستور امام راحل در 14 اسفند 1357 برای حمایت از معیشت محرومان و مستضعفان جامعه و خودکفا کردن آنها تأسیس شد.
نوشین شهر در 25 کیلومتری شهر ارومیه و در جادهٔ ارومیه به سلماس قرار دارد.
8135/3072انتهای پیام /*