طرح نوروزی راهداری در ورامین و قرچک آغاز شدیاسر بوداغی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اجرای طرح نوروزی راهداری با بهره گیری از ادوات و خودورهای راهداری و عوامل راهدار به منظور تأمین امنیت سفرهای نوروزی قبل و حین تعطیلات اجرا می شود.
وی افزود: این طرح پیش از آغاز تعطیلات نوروزی شامل تسطیح محیطی، اصلاح و رفع افتادگی شانه ها، اجرای خطوط و نقوش در قالب صدها کیلومتر خط گرم و سرد، تعویض و نصب تابلوهای ترافیکی، رفع نواقص سامانه روشنایی و پاکسازی و جمع آوری ضایعات آسفالتی و نخاله های حاشیه راه های حوزه راهداری است.
وی افزود: در اجرای این طرح کلیه علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف به ویژه راه های روستایی نوسازی و پاکسازی شد تا در هنگام حضور مسافران نوروزی کمترین مشکل در سطح معابر به وجود آید.
بوداغی اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروزی نیز عوامل راهداری با حضور در مناطق مختلف شهرستان های ورامین و قرچک در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر ، خدمات مناسب را به مسافران و میهمانان نوروزی ارائه می دهد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های ورامین و قرچک گفت: سامانه تلفن گویای 141 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماسهای تلفنی هموطنان گرامی در راستای ارائه اطلاعات وضعیت راه های کشور است.
شهرستان های ورامین و قرچک با بیش از 670 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده اند.
تهرام/7254//1348انتهای پیام /*