سقوط داربست تبلیغاتی در تبریز موجب مصدوم شدن 2 نفر شدوحید شادی نیا روز جمعه به ایرنا گفت: در این حادثه هر دو مصدوم از ناحیه صورت و دست دچار جراحت شدند.
وی همچنین گفت: قاتل نامرئی سه نفر را درتبریز راهی بیمارستان کرد.
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: دقایقی قبل مادر و 2 فرزندش در شهرک باغمیشه تبریز براثر مسمومیت با مونوکسید کربن ناشی از بخاری گازی توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.
وی با اشاره به وقوع تندباد در استان و احتمال جابجایی دودکش های خانگی، نسبت به افزایش احتمال مسمومیت با مونوکسیدکربن هشدار داد.
شادی نیا از شهروندان خواست حتما از باز بودن مسیر دودکش منزل خود اطمینان حاصل کنند.
وی با تاکید بر اینکه شهروندان درصورت نداشتن کار ضروری از منزل خود خارج نشوند از عموم مردم خواست از حضور در اماکن مرتفع مانند پل های هوایی یا روگذرها و پیاده راه های خطرناک پرهیز کنند.
وی توصیه کرد: درصورت شدت گرفتن تندباد از نوار چسب پهن به صورت ضربدری روی پنجره های منزل استفاده شود.
شادی نیا گفت: در این شرایط اتومبیل ها باید در مکانی امن و به دور از کابل های تلفن و برق و همچنین درختان ضعیف و خشکیده نگه داشته شود.
به گزارش ایرنا، وقوع پدیده تندباد که از ظهر امروز تبریز را فرا گرفت موجب شکسته شدن تعدادی از درختان و واژگونی بیلبوردهای تبلیغاتی شد.
سه پرواز داخلی و یک پرواز خارجی فرودگاه شهید مدنی تبریز هم ظهر امروز به علت شدت باد موفق به فرود در باند این فرودگاه نشده و به فرودگاه مبدا برگشتند.
6120/3071انتهای پیام /*