کابل شبکه 20 هزار ولتی برق در مشهد قطع شددر پی تماسهای تلفنی یکشنبه شب تعدادی از شهروندان مشهد با ایرنا مبنی بر قطع برق منطقه جهان آرای مشهد و عدم پاسخگویی اتفاقات برق، علیرضا کاشی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 18و 15 دقیقه امروز بالابر یک دستگاه کامیون حین تخلیه بار به کابل شبکه 20 هزار ولتی برق در منطقه جهان آرای مشهد برخورد کرده و موجب پارگی کابل و قطع برق شبکه شد.
وی با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی نداشت اظهار کرد: کابلهای شبکه 20 هزار ولتی برق از نظر امنیت از ایمنی بسیار برخوردار است و در صورتی که به هر علت دچار قطع و پارگی شود، کلیدهای اتوماتیک جریان برق را به صورت خودکار قطع می کند بنابراین هیچ مشکلی برای ساکنین و مردم اطراف حادثه به وجود نمی آید.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق مشهد ادامه داد: بی توجهی و سهل انگاری به هیچ وجه موجه نیست و رانندگان کامیون باید هنگام تخلیه بار دقت نظر و توجه لازم را داشته باشند.
کاشی افزود: برق منطقه جهان آرای شهر مشهد پس از حدود یک ساعت برقرار شد.
وی اظهار کرد: در صورت قطع برق منازل مسکونی، شهروندان باید لوازم برقی را از مدار خارج نموده و پس از برقراری جریان برق و ثابت شدن آن اقدام به اتصال مجدد لوازم مزبور به شبکه برق کنند.
1922/7496/ 6053انتهای پیام /*