یادمان های شهدا بهترین مکان برای تمرین حفاظت از انقلاب استحجت الاسلام عبداله حاج صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در یادمان شهدای شلمچه در خرمشهر اظهار کرد:جنگ تقدس ندارد مگر اینکه جنبه دفاعی داشته و در راه رضای خدا باشد، که هشت سال دفاع مردم ایران از کشور و اسلام، در راه خدا و حفظ اسلام و ایران بود.
وی افزود:به همین خاطر است که هشت سال جنگ تحمیلی علیه مردم ایران دفاع مقدس نامگذاری شده است.
حجت الاسلام حاج صادقی گفت:حضور در یادمان های دفاع مقدس درس حفاظت از انقلاب را می دهد و حضور جوانان در حرکت عظیم راهیان نور آنها را در برابر توطئه های دشمنان بیمه می کند.
وی افزود: امروز دشمنی دشمنان با انقلاب تمام نشده بلکه شکل هجوم آنها علیه کشور و نوع دفاع ما در برابر آنها عوض شده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:بسیاری از شهدای مدافع حرم در یادمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس با شهدا و خدا پیمان بستند و به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
حجت الاسلام عبداله حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور روز دوشنبه در سفر به خوزستان، با حضور در اردوگاه راهیان نور شهید مسعودیان اهواز از نزدیک خدمات رسانی به راهیان نور را مشاهده کرده و پس از آن با حضور در مزار شهدای گمنام در معراج شهدا نسبت به مقام شامخ این شهدای والا مقام اداری احترام کردند. بازدید از گروه تلویزیونی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، نمایشگاه هوافضای سپاه در پادگان شهید حبیب الهی اهواز و دیدار با ایت ا… موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئول بسیج طلاب سپاه بود.
در بازدید از یادمان شهدای شلمچه سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و جمعی از مسئولان نظامی استان آنها را همراهی می کردند.
3015/7165/ 6037انتهای پیام /*