پارسال 117 نفر در حوادث ترافیکی ساوه و زرندیه جان باختنددکتر نعمت الله عزیزی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا،‌ افزود: شمار افرادی که سال 96 در حوادث رانندگی شهری و جاده ای شهرستان های ساوه و زرندیه دچار جراحت و مصدومیت شدند، پنج هزار و 299 نفر به ثبت رسید.
وی اظهار کرد: نیروهای عملیاتی و تکنسین های اورژانس در سال 96، افزون بر سه هزار و 802 ماموریت در حوزه های شهری و جاده ای ساوه و زرندیه انجام دادند.
به گفته دکتر عزیزی طرح آماده باش نیروهای اورژانس برای ایام نوروز از 23 اسفند آغاز و تا 15 فروردین نیز ادامه خواهد یافت.
سرپرست سازمان اورژانس علوم پزشکی شهرستان ساوه، از آماده باش کامل نیروهای اورژانس در این مدت خبر داد و گفت: ‌9 پایگاه در شهرستان ساوه و 6 پایگاه نیز در زرندیه همراه با 100 نفر از پرسنل اورژانس در این ایام در سطح شهر و جاده ها مستقر هستند.
وی گفت: استقرار یک دستگاه آمبولانس برای ارائه خدمات به کاروان های راهیان نور عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور پیش بینی شده و 2 دستگاه آمبولانس نیز تا پایان تعطیلات در آزادراه ساوه – همدان مستقر هستند.
شهرستان ساوه با بیش از 285 هزار نفر جمعیت و بهره مندی از مسیرهای آزادراهی و بزرگراهی به نوعی شاهراه اتصال مرکز کشور به غرب و نیز شمال ایران به جنوب محسوب می شود.
6539/3075انتهای پیام /*