خدمات ویژه سازمان اوقاف به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نوروز 97به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه٬ حجت‌الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای اجرای طرح آرامش بهاری برنامه‌های ویژه و گسترده‌ای برای خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم و زلزله‌زده در دست اجرا دارد.
وی گفت: سازمان اوقاف به تازگی طرح مهر تندرستی و دست‌های مهربانی را بر اساس نیت واقفان اجرا کرده اما تلاش ما بر استمرار این طرح در مناطق محروم و زلزله‌زده است. بر این اساس می‌کوشیم بسته‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و معیشتی ویژه‌ای را در این مناطق توزیع کنیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: برنامه‌ریزی ویژه‌ای از روزهای قبل برای اجرای این مهم در کنار اجرای طرح آرامش بهاری صورت گرفته و می‌کوشیم رهرو اهل بیت (ع) در راستای حمایت از مردم محروم باشیم، البته از محل نیت واقفان و موقوفه‌ای خاص و همچنین کمک خیرین این اقدامات اجرایی خواهد شد.
شرفخانی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم با حفظ کرامت عزیزان مناطق محروم و زلزله زده خدمات بیشتری را به این افراد علاوه بر خدمات گسترده طرح آرامش بهاری داشته باشیم، گفت: توزیع این بسته‌ها توسط سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی صورت می‌گیرد و سازمان اوقاف بنا ندارد این کار را با هیاهو و تبلیغ انجام دهد، چرا که معتقدیم این اقدامات خیر باید غیر علنی باشد.
اجتمام*3377*2181*3063انتهای پیام /*