بیش از 14 هزار مسافر نوروزی در همدان اسکان یافت



حسن محمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد مسافر نوروزی در قالب چهار هزار و 175 خانوار در اماکن اقامتی همدان اسکان یافتند.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش همدان با اسکان چهار هزار و 793 نفر در قالب یک هزار و 331 خانوار در کلاس‌ها و فضاهای مربوطه، بیشترین آمار اسکان مسافران نوروزی را در این شهر داشته است.
مشاور شهردار همدان مهمترین دغدغه در ایام تعطیلات را اسکان مسافران اعلام و اضافه کرد: نصب چادر در میدان ها و معابر اصلی شهر ممنوع است و چهار نقطه از جمله پارک شهروند، بوستان نماز، بوستان نواری کولاب و بوستان مردم به عنوان جایگزین معرفی شده است.
وی با بیان اینکه ظرفیت لازم برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی پیش‌بینی شده است، گفت: مسافران نوروزی که قصد سفر به همدان را دارند نگران تامین فضا برای اقامت نباشند چراکه تمهیدات لازم برای اسکان مسافران اندیشیده شده است.
محمدی اظهار داشت: مسافران نوروزی می‌توانند برای نصب چادر در این پارک‌ ها اقدام کنند چرا که نصب چادر در سایر پارک های شهر همدان ممنوع بوده و اجازه نصب چادر در آنها داده نمی‌شود.
محمدی بیان کرد: خوشبختانه روند پذیرش مسافران نوروزی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان به خوبی در دست اجرا بوده و مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.
هم اینک ستاد اسکان مسافران نوروزی در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان دایر است.
7520/2090



انتهای پیام /*