حادثه رانندگی در جاده سروآباد 2 کشته برجا گذاشتسرگرد داود ابوالفتحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه ساعت 17 عصر امروز در نزدیکی روستای احمدآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد به وقوع پیوست و مصدومان بلافاصله به بیمارستان های سروآباد و مریوان منتقل شدند.
وی علت اصلی این حادثه را تجاوز به چپ کامیون کشنده اعلام کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد نیز گفت: بعد از تماس تلفنی شاهدان این حادثه با فوریت های پزشکی سروآباد، آمبولانس این مرکز بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.
ایوب غلامی افزود: در اثر این تصادف رانندگی سه عضو یک خانواده از اهالی روستای دادانه کمانگر سنندج که سرنشینان خودروی پراید بودند، کشته یا مصدوم شدند.
وی اضافه کرد: در این حادثه مرد 51 ساله پدر خانواده با شکستگی هر 2 پا به بیمارستان سروآباد منتقل شد و همسر و دختر چهار ساله وی جان باختند.
به گزارش ایرنا، جاده سروآباد مریوان به طول 35 کیلومتر یکی از جاده های پرپیج و خطرناک است که هرساله چندین تصادف در این مسیر به وقوع می پیوندد.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان با بیش از 52 هزار نفر جمعیت در فاصله 90 کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354/ 3020انتهای پیام /*