تصادفهای فوتی در استان بوشهر 35درصد کاهش یافتسرهنگ جابرپاپری یکشنبه شب در گفت وگو با ایرنا با اشاره به روان بودن ترافیک در محورهای خروجی و ورودی استان بوشهر افزود: با توجه به پایان تعطیلات نوروزی بیشترین ترافیک در محورهای خروجی دالکی – کنارتخته و دیلم – خوزستان گزارش شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به حجم ترافیک جاده ها رانندگان بدون عجله و با توجه به نکات ایمنی اقدام به رانندگی کنند.
پاپری اظهار کرد: رانندگان از انجام تخلف های حادثه ساز از جمله سبقت، سرعت و تجاوز به چپ به خصوص در جاده های دو طرفه و استفاده از گوشی تلفن همراه در زمان رانندگی خودداری کنند.
وی گفت: انتظار می رود رانندگان با رعایت نکات ایمنی، سرعت مطمئنه و صبر و حوصله در زمان رانندگی از بروز حوادث تلخ در جاده ها پیشگیری کنند.
پاپری اضافه کرد: تمام محورهای ارتباطی استان بوشهر به وسیله خودروهای محسوس و نامحسوس رصد و در صورت وقوع هرگونه تخلف حادثه ساز بدون اغماض با رانندگان متخلف برخورد می شود.
وی با اشاره به روز طبیعت نیز گفت: تردد موتورسیکلتها در جاده های استان در 13 فروردین ممنوع و با خودروهای باری که در قسمت بار مسافر داشته باشند نیز برخورد می شود.
پاپری افزود: تردد خودروهای باری سنگین به غیر از خودروهایی که حامل کالاهای فاسد شدنی هستند در جاده ها تا 15 فروردین ممنوع است.
6047**انتهای پیام /*