چهار منزل مسکونی در رشت طعمه حریق شدمدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت عصر روز چهارشنبه در باره این حریق به خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این آتش سوزی ساعت 39: 14 امروز (چهارشنبه) به مرکز کنترل 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت اطلاع داده شد.
بابک رمضانی اظهار داشت: با دریافت تماس در خصوص این آتش سوزی، 60 آتش نشان ، 14 افسر آتش نشان به همراه 23 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان به محل حادثه در دیانتی خیابان استقلال اعزام شدند.
وی با بیان این که آتش نشانان با حضور در محل حریق از چندین طرف برای مهار آتش این واحدهای مسکونی اقدام کردند، تصریح کرد: در زمان حاضر آتش نشانان در حال لگه گیری محل آتش سوزی هستند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت بیان داشت: در این آتش سوزی، سه واحد مسکونی 70 درصد در آتش سوخت و سربندی یک واحد مسکونی نیز دچار حریق شد.
وی با بیان این که این آتش سوزی دیر به آتش نشانی رشت اطلاع داده شد، خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت بروز آتش سوزی بایستی با حفظ خونسردی بلافاصله با 125 تماس بگیرند تا آتش نشانان در اسرع وقت برای مهار حریق در محل حاضر شوند.
وی یادآور شد: علت این آتش سوزی در دست بررسی است.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت، دارای 13 ایستگاه آتش نشانی و 327 نیرو است.
7286 /6030انتهای پیام /*