واژگونی خودرو در مسیر ایرانشهر-خاش سه کشته برجای گذاشتمحمودرضا ناصح روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه صبح امروز در مسیر ایرانشهر – خاش حدفاصل تمپ ریگان رخ داد.
وی تاکید کرد: بر اساس اعلام پلیس راه سرعت زیاد، انحراف به چپ و سبقت غیر مجاز از مهمترین علل تصادفات در مسیرهای جنوب سیستان و بلوچستان است.
وی گفت: در کمتر از 12 ساعت هفت نفر بر اثر حوادث جاده ای در مسیر های ایرانشهر جان خود را از دست دادند و هشت نفر نیز مجروح شدند.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر افزود: مجروحان حادثه صبح امروز با 2 دستگاه آمبولانس برای ادامه درمان به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) ایرانشهر منتقل شدند که حال یک نفر از مجروحان وخیم است.
سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.
7314**3042 خبرنگار: محمد هادی **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجیانتهای پیام /*