کارگاه تولیدی مواد غذایی در کامیاران پلمب شدآوات کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه بیش از سه بار در چند ماه گذشته به این کارگاه برای رفع نواقص اخطار داده شد، اظهار کرد: این واحد تولیدی پس از بی توجهی به اخطارها، با حکم دادستانی پلمب شد.
به گفته وی، کارشناسان معاونت غذا و دارو به همراه بازرس های شبکه بهداشت در یک ماه گذشته چند بار از این واحد تولیدی بازدید کرده و به مالک برای رفع نواقص اخطار داده بودند.
کریمی تاکید کرد: این شبکه بخاطر اهمیت موضوع سلامت جامعه، نظارت های مستمری از کارخانه ها، کارگاه ها و اصنافی که در حوزه تولید، توزیع و پخش مواد غذایی و بهداشتی در شهرستان فعال هستند، دارد.
وی یادآور شد: به غیر از بازدیدهای مستمر و روزانه میدانی در سطح عرضه، از ابتدای سال تاکنون بیش از 150 بازدید از کارخانه ها و واحدهای تولید کننده در سطح شهرستان داشته ایم.
کریمی گفتد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر مورد از تولید، توزیع و عرضه غیرمجاز و غیر بهداشتی مواد غذایی یا شکایت بهداشتی مراتب را با شماره تماس 190 اطلاع دهند تا بازرسان بهداشت محیط نسبت به دبررسی موارد و برخورد با واحدهای متخلف اقدام کنند.
کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/9102انتهای پیام /*