ضایعات و نخاله های ساختمانی سطح شهر سنندج جمع آوری شدسیروان غفوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نخاله های ساختمانی و ضایعات علاوه بر آلودگی های زیست محیطی موجب می شود چهره ای نا زیبا در شهر بوجود آید بر این اساس جمع آوری این ضایعات یکی از برنامه های شهرداری در آستانه سال نو است.
وی افزود: 20 نفر از نیروهای این سازمان با همکاری نیروهای شهرداری مناطق با ماشین آلات سبک و سنگین نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی و ضایعات از سطح شهر اقدام کرده اند.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج تاکید کرد: همچنین در راستای جلوگیری و کاهش حوادث مراسم شب نوروز، تمام لاستیک های فرسوده از سطح شهر جمع آوری و به مکانی خارج از شهر منتقل شده است.
غفوری یادآور شد: با هدف جلوگیری از بوی تعفن سطل های زباله و همچنین بهبود سیمای شهر و سطل های زباله تمام سطل های گالوانیزه از سطح شهر جمع آوری و نسبت به رنگ آمیزی آنها اقدام شد.
وی با بیان اینکه تنظیف سطح شهر بویژه ورودی ها با جدیت در حال انجام است، ابراز امیدواری کرد با تلاش های بیشتر بتوانیم شهری زیبا و شاداب را در آستانه سال نو مهیای استقبال از مهمانان نوروزی کنیم.
شهر سنندج مرکز استان کردستان با 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.
7348/9102انتهای پیام /*