شهرداری سنندج در روز طبیعت 10هزار کیسه زباله توزیع می کندسیروان غفوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر این اساس، نیروهای خدمات شهری مناطق سه گانه از ساعت های اولیه روز 13 فروردین اقدام به توزیع این نایلون ها در ورودی های شهر خواهند کرد.
وی افزود: بروشورهایی نیز در زمینه اهمیت حفاظت از طبیعت توسط این سازمان چاپ شده که همراه با نایلون های زباله در ورودی ها توزیع می شود.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج یادآور شد: کامیون های حمل زباله نیز از بعدازظهر روز 13 فروردین در ورودی های شهر مستقر می شوند تا در بازگشت شهروندان زباله های جمع آوری شده را از مردم تحویل بگیرند.
وی با بیان اینکه حفظ و حراست از منابع طبیعی و طبیعت وظیفه تک تک شهروندان است، ابراز امیدواری کرد: شهروندان در این روز علاوه بر اینکه هیج زباله ای را در طبیعت رها نکنند نسبت به جمع آوری زباله های موجود در طبیعت هم اقدام کنند و سهمی در پاکیزه نگداشتن طبیعت داشته باشند.
به گزارش ایرنا، مردم سراسر کشور در روز 13 فروردین که با عنوان روز طبیعت نامگذاری شده است برای رقم زدن روزی شاد در پایان تعطیلات و آغاز سال کاری جدید به دامن طبیعت پناه می برند.
7348/6108انتهای پیام /*