طبیعت گردان در خوزستان بازگشت خود را به شب موکول نکنندسرهنگ رضا دولتشاهی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ساعت 14 امروز موج بازگشت مسافران در جاده های استان آغاز شده و پیش بینی می شود این حجم بار ترافیکی تا ساعت 21 ادامه داشته باشد.
وی با اشاره وجود ترافیک سنگین در برخی جاده های خوزستان افزود: پیش بینی می شود پس از ساعت 21 از حجم ترافیکی کاسته شود و جاده های استان به وضعیت تردد عادی بازگردند.
رییس پلیس راه خوزستان با اشاره به پرحجم ترین جاده های استان گفت: هم اکنون محور ‘مسجدسلیمان به ملاثانی’ با ترافیک نیمه سنگین رو به رو است اما تردد در آن روان است.
وی توضیح داد: همچنین ترافیک در محور ‘شوشتر به ملاثانی’ سنگین است و تردد با کندی انجام می‌شود.
سرهنگ دولشاهی بیان کرد: ترافیک در 2 محور ‘باغملک ـ هفتکل ـ ایذه’ و محور’ بهبهان به گچساران’سنگین تا نیمه سنگین است اما با مشکل خاصی رو به رو نیست.
وی با اشاره به حوادث روز 13 فروردین ادامه داد: در طرح ترافیکی تعدادی تصادف خسارتی رخ داد که خوشبختانه فوتی نداشتند، اما در خارج از محدوده طرح 2 نفر در نزدیکی شوش بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید جان خود را از دست دادند.
رییس پلیس راه خوزستان یادآور شد: آمار رسمی و دقیق میزان تصادفات خسارتی و مصدومان روز سه شنبه اعلام می شود.
به گفته رییس پلیس راه خوزستان از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته 41 نفر در تصادفات جاده ای خوزستان جان خود را از دست دادند.
7164/6068انتهای پیام /*