200 برنامه در دهه فجر امسال توسط سپاه در لاهیجان اجرا می شودبه گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار سید جعفر حسینی روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در لاهیجان اظهار داشت: طی سال جاری پنج میلیارد و 500میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی و صنایع تبدیلی به 26 مرد و 14 زن در زمنیه های دامداری، ماکیان، پرورش قارچ و زنبورداری در شهرستان پرداخت شده و در این زمینه برای 40 نفر اشتغال دائمی و پایدار ایجاد شده است.
وی یادآور شد: در سال جاری ساخت یکصد واحد مسکن محرومین در قرارداد سپاه با کمیته امداد قرار داشت که تاکنون 91 واحد برای مددجویان کمیته امداد لاهیجان در مناطق مختلف روستایی ساخته و تحویل شده که هر واحد 280 میلیون ریال هزینه داشته است.
سرهنگ پاسدار حسینی همچنین تحویل 60 سبد کالای محرومی، خرید و تهیه لوازم خانگی شامل وسایل ضروری برای خانوارهای محروم و کمک به بیماران صعب العلاج را از دیگر برنامه های سپاه شهرستان لاهیجان برشمرد.
وی با اشاره به اقدامات سپاه در جهت رفاه حال مردم و تقویت طرح های اقتصادی در کشور گفت: سپاه با تمام قدرت، همواره در کنار مردم می ایستد و از امنیت مردم دفاع خواهد کرد و اجازه نمی دهد به نظم و امنیت کشور خدشه ای وارد شود.
شهرستان لاهیجان در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار:فرهادنظرپور**انتشاردهنده:کبیری
6029/2007انتهای پیام /*