استاندار لرستان:جامعه امروز نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت استبه گزارش ایرنا سید موسی خادمی بعد از ظهر روز پنجشنبه همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور در گلزار شهدا قریه صاحب الزمان بخش پاپی شهرستان خرم آباد گفت: باید یادواره های شهدا برگزار شود تا رشادت ها و آبروداری های شهدا یادآوری شود.
وی گفت: در شرایط امروز یکی از ترجمه های فرهنگ ایثار و شهادت در عرصه های اقتصادی و فرهنگی است بطوری که باید گفت که بزرگترین جنگ، جنگ با فقر و بیکاری است.
استاندار لرستان با بیان اینکه فرهنگ روحیه ایثار باید تقویت شود، گفت: باید با روحیه ایثارگری به جنگ با مشکلات و رفع آنها رفت و در بخش اقتصادی نیز رهنمودهای مقام معظم رهبری را سرلوحه قرار داد و در تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشت.
وی افزود: در عرصه اجتماعی و رفع آسیب های اجتماعی نیز باید تلاش کرد.
خادمی اضافه کرد: امروز مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی خود نوعی ایثارگری است و نباید اجازه داد آسیب هایی از این نوع به جامعه ضربه بزند.
استاندار لرستان با تاکید بر فعال کردن صنایع دستی ، کشاورزی و صنایع زیر دستی ، گفت: باید شرایطی فراهم شود تا با استفاده از وام های کم بهره روستایی در مسیر توسعه و اشتغال روستاها اقدام کرد.
1920/ 3210/6060
خبرنگار: محمد یاراحمدی**انتشاردهنده:محمد علیدوستیانتهای پیام /*