نمونه برداری از چهارمین محموله بقایای اجساد جانباختگان سانحه هواییکامروز امینی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چهارمین محموله بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی که امروز در سیزدهمین روز جستجو و انتقال پیکرهای سانحه هوایی توسط امدادگران هلال احمر و تکاوران ارتش پیدا شده بود به پزشک قانونی کهگیلویه و بویراحمد منتقل شد.
وی افزود: تیم تخصصی پزشکی قانونی کار خود را بر روی چهارمین محموله بقایای جانباختگان سانحه هوایی آغاز کرده و در نهایت به آزمایشگاه مرکزی در استان فارس ارسال می‌شود.
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این تیم تخصصی متشکل از پزشکان قانونی، کارشناسان آزمایشگاه و پروسکتورها هستند.
وی عنوان کرد: در روزهای آینده مشخص می‌شود بقایای یافت شده متعلق به چند نفر از جانباختگان سانحه هوایی تهران یاسوج هستند.
امینی تصریح کرد: مرحله نخست نمونه گیری ژنتیک 15 خانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد، 29 خانواده از تهران، پنج خانواده از مازندران، یک خانواده از کرمانشاه، یک خانواده از لرستان، یک خانواده از اصفهان و یک خانواده از کرمان صورت گرفته است.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان از تهران به یاسوج با 60 مسافر و 6 خدمه صبح یکشنبه هفته گذشته در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه پرواز از صفحه رادار مرکز کنترل محو ‌شد و بر اساس گزارش اورژانس کشور در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم سقوط کرد.
این هواپیما هر روز دو پرواز رفت و برگشت در مسیر تهران به یاسوج انجام می‌داد که در هر نوبت به ‌طور میانگین 50 تا 60 مسافر را جا به جا می‌کرد.
اگرچه لاشه هواپیما 48 ساعت پس از سقوط، پیدا شد اما به دلیل شرایط نامناسب هوا عملیات جست و جو و انتقال پیکر جانباختگان ناتمام مانده است.
9868/6110انتهای پیام /*